Yönetim 18 Ocak'taki Kongrede Belirlenemezse Eskişehirspor Kayyuma Devredilecek

Eskişehirspor'da icra kurulu üyeleri tarafından düzenlenen basın toplantısında ertelenen kongre öncesinde Eskişehirspor Tribün Lideri Murat Diri, '18 Ocak'ta yapılacak olan Eskişehirspor'umuzun olağanüstü kongresinde aday bulunmaması durumunda Eskişehirspor kayyuma devredilecektir.' dedi.

Yönetim 18 Ocak'taki Kongrede Belirlenemezse Eskişehirspor Kayyuma Devredilecek

Eskişehirspor'da yönetimdeki belirsizlik devam ediyor. Kulüp geçici icra kurulu üyeleri Vali Hanifi Demirkol Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında son kez çağrıda bulundu. 18 Ocak'ta yapılacak kongrede yönetimin belirlenememesi durumunda kulübün kayyuma gideceğini aktaran üyeler, şehrin ileri gelenlerinin biran önce Eskişehirspor'a sahip çıkmaları gerektiğini söyledi.


'ESKİŞEHİRSPOR'DA DAĞILMA SÜRECİ BAŞLAMIŞTIR'Konuyla ilgi açıklama yapan Eskişehirspor Tribün Lideri Murat Diri, dağılma sürecinin başladığını belirterek, '18 Ocak'ta yapılacak olan Eskişehirspor'umuzun olağanüstü kongresinde aday bulunmaması durumunda Eskişehirspor kayyuma devredilecektir. Eskişehirspor alt liglere düşerse herkesin alacağının bir kuruşunu dahi alamayacağının bilinmesini isteriz. Eskişehirspor'un küme düşmesi durumunda alt liglerde hiçbir geliri olmadan mücadele edeceğini ancak biz Eskişehirspor taraftarlarının da mücadeleden asla vazgeçmeyeceğinin bilmesini de isteriz. Bizler bu imzaları biran önce toplayıp bir yönetim kurulu oluşturmak zorundayız. 18 Ocak'ta bir liste çıkmaması durumunda kulüp kayyuma devredilip tavsiyesi başlayacaktır. Bundan kimse vebal sahibi olmaması için herkesi imza vermeye davet ediyoruz.' dedi.Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER