Bülent Uygun, Choupo-Moting'in Beşiktaş'ta Oynamak İstediğini İddia Etti

Teknik direktörlük kariyerini Katar'ın Al Rayyan takımında sürdüren Bülent Uygun, PSG'nin başarılı oyuncu Choupo-Moting'in Beşiktaş'ta oynamak istediğini iddia etti.

Bülent Uygun, Choupo-Moting'in Beşiktaş'ta Oynamak İstediğini İddia Etti

Katar'ın Al Rayyan takımında görev alan Teknik Direktör Bülent Uygun, Beşiktaş'ın gündeminde yer alanPSG'nin Kamerunlu golcüsü Eric Maxim Choupo-Moting ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu.


'MOTİNG BEŞİKTAŞ'I İSTİYOR'Radyospor'a konuşan Uygun, 'Eric Maxim Choupo-Moting PSG'de önemli bir oyuncu. Fakat PSG'de kadroya girmekte zorluk çekiyor.Choupo-Moting'in arkadaş çevresi Türk.Choupo-Moting çok iyi de Türkçe konuşuyor.Choupo-Moting, 15 gün önce Doha'da yardımcım Sefer Yılmaz'la tatil yaptı, Sefer Hoca'ya da Türkiye'yi sordu. Beşiktaş'ı istediğini ifade etti. Ekonomik anlamda şartlar sağlanırsa golcü oyuncu Beşiktaş'a gelecektir.' dedi.'SNEİJDER TÜRKİYE'YE GELMEYECEK'Tecrübeli teknik adam, 'Wesley Sneijder, Türkiye'ye dönmüyor. Sneijder bu sezon Katar'da devam edecek. Gelecek sezon da ABD'ye gidecek.' diyerek sözlerini noktaladı.Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER