Emina Jahovic'in Makyajsız Hali Şaşırttı

Saadettin Saran ile yaşadığı ilişki sebebiyle gündemden düşmeyen Emina Jahovic, makyajsız görüntülendi.

Emina Jahovic'in Makyajsız Hali Şaşırttı

Saadettin Saran ile birlikte olan Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic'in makyajsız hali kameralara yansıdı. Emina Jahovic yeni aşkıyla ilgili sorulan soruları yanıtsız bıraktı.


ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEN ÇIKARKEN GÖRÜNTÜLENDİ


İş insanı Saadettin Saran ile olan beraberliğini gizlemeyip artık gönül rahatlığı ile paylaşabilen şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Nişantaşı City's AVM'den çıkıp aracına binerken muhabirlere yakalandı.


SIFIR MAKYAJ EMİNAMakyajsız hali ve şiş yüzü ile görüntülenen 36 yaşındaki Jahovic, kendisine yöneltilen soruları cevapsız bıraktı.'ABARTIYORSUNUZ'Sözcü'nün haberine göre; dişçiden çıktığı için konuşamadığını belirten Emina Jahovic, muhabirlerin sevgilisi Saadettin Saran ile ilgili evlilik sorularına 'Abartıyorsunuz' diyerek yanıt verdi.'HAYIRLI OLSUN'Emina Jahovic ve Saadettin Saran uzun süre ilişkilerini gizlemiş daha sonra ise aile pozuyla bir nevi tüm dedikodulara açıklık getirmişti. Eski eş Mustafa Sandal ise bu aşk için 'hayırlı olsun' açıklamasını yapmıştı.Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 22:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER