Selçuk Bayraktar'ın 10 Years Challenge Paylaşımı Beğeni Topladı

Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, sosyal medyada başlatılan '10 Years Challenge' akımına katıldı. Bayraktar, 2009 ve 2019 yıllarını gösteren fotoğraflar paylaştı.

Selçuk Bayraktar'ın 10 Years Challenge Paylaşımı Beğeni Topladı

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, son günlerde popüler olan sosyal medyada başlatılan 10 YearS Challenge akımına katıldı.


Bayraktar, sosyal medya hesabından akıma 2009 ve 2019 yıllarında çekilen fotoğraflarıyla dahil oldu. 2009 yılına ait fotoğrafta askeri kıyafet giyen Bayraktar, İnsansız Hava Aracı'nı (İHA) eliyle gökyüzüne yollarken görülüyor.KISA SÜREDE PAYLAŞIMA BEĞENİ YAĞDIBayraktar'ın paylaştığı 2019 yılına ait görselde ise Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar'ın da yer aldığı Akıncı Taarruz İnsansız Hava Aracı 'Uçan Baluk' önünde çekilen fotoğraf yer alıyor.Selçuk Bayraktar'ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve retweet alırken yüzlerce kişi de paylaşımın altına yorum yaptı.10 YEARS CHALLENGE NEDİR?Bir sosyal medya akımı olan 10 years challange, dünyaca ünlü isimlerin 10 yıl önceki ve şimdiki görünümlerini yansıtan fotoğraflarını yan yana koyup Instagram hesaplarında paylaşması sonrası tüm sosyal medya kullanıcıları tarafından taklit edilmeye başlandı.Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 08:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER