Kartal'da Çöken Binanın Enkazından 9 Saat Sonra 9 Yaşında Bir Çocuk Çıkarıldı

Kartal'da çöken binanın enkazından 9 yaşındaki çocuk, 9 saat süren uzun uğraşlar sonunda çıkarıldı. Ekiplerin arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Kartal'da Çöken Binanın Enkazından 9 Saat Sonra 9 Yaşında Bir Çocuk Çıkarıldı

İstanbul Kartal'da çöken binada arama kurtarma çalışmaları sürüyor. 3 kişinin öldüğü 12 kişinin yaralı çıkarıldığı binadan yaklaşık 9 saat sonra 9 yaşındaki bir çocuk ile iki kişi yaralı olarak çıkarıldı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı. Ekiplerin arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.


VALİ, '9 YAŞINDAKİ MUHAMMET İLE DEVAMLI GÖRÜŞÜYORUZ' DEMİŞTİİstanbul Valisi Ali Yerlikaya, dün akşam yaptığı '1'i ağır 7 vatandaşımız enkazdan yaralı kurtarıldı. İnşallah çok kısa sürede tüm enkazı arama kurtarma noktasında tamamlamak istiyoruz. Sevindirici bir haber vereyim; AFAD başkanımız güzel bir haber getirdi. Muhammet Alemdar'ımız, 9 yaşında, kendisiyle devamlı görüşüyoruz. Dua edelim, onu oradan sağlıkla inşallah kurtaracağız. Yine ismini henüz bilmediğimiz ama yine AFAD başkanımız müjdeli haberi bize getirdi. Enkaz altındaki hemşerilerimizle konuşuyoruz. İsimlerini bilmiyoruz. İnşallah onları da kurtaracağız.' demişti.İşte faciadan çıkan mucize;Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 08:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER