İstanbul'un Göbeğinde Skandal! Sokak Ortasında Yapılan Fuhuş Pazarlığı Kamerada - İstanbul Haberleri

İstanbul Beylikdüzü'nde hayat kadınlarının yol kenarlarında ve caddelerde kimseye aldırış etmeden yaptığı fuhuş pazarlığı, kameralar tarafından anbean kaydedildi.

İstanbul'un Göbeğinde Skandal! Sokak Ortasında Yapılan Fuhuş Pazarlığı Kamerada - İstanbul Haberleri

Beylikdüzü'nün en işlek caddelerinde hayat kadınlarının ve travestilerin gece yarısı yaptığı fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı. Sokak ortasında yapılan fuhuş pazarlığı caddede uzun kuyruklar oluşturdu.


ANLAŞTIĞI SÜRÜCÜNÜN ARACINA BİNİP GİDİYORBeylikdüzü'nü mesken tutan hayat kadınları, yol kenarlarında ve caddelerde kimseye aldırış etmeden fuhuş pazarlığı yapıyor. Bekledikleri yerde duran otomobillerin içindekilerle pazarlık yapan hayat kadınları, fiyatta anlaştıkları sürücülerin araçlarına binip gidiyor. Diğer kadınlar ise yoldan müşteri beklemeye devam ediyor. Fuhuş yapan kadınları görüp araçlarını yavaşlatıp veya duran sürücüler zaman zaman yolda uzun kuyruklar oluşturuyor.VATANDAŞLAR ÇÖZÜM BEKLİYORÖte yandan uzun süredir bölgede fuhuş ticaretinin devam ettiğini ifade eden vatandaşlar, emniyet yetkililerinden bu duruma bir çözüm bulunmasını istiyor.Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER