İrem Derici Yeni Aşkı Ataberk Özdene ile Alyanslı Fotoğraf Paylaştı

Dansçısı Ataberk Özdene ile yakın zaman önce aşk yaşamaya başlayan şarkıcı İrem Derici, dün paylaştığı alyanslı fotoğrafla kafaları karıştırdı.

İrem Derici Yeni Aşkı Ataberk Özdene ile Alyanslı Fotoğraf Paylaştı

YouTuber Gökçe Yıldırım, eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini birlikte çalıştığı İrem Derici ile aldattığını iddia etti. İddialardan sonra açıklama yaparak kendilerini savunan çift, aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor. Derici, son olarak dün sevgiliyle parmağında alyans olan bir fotoğraf paylaştı.


İREM'DEN DİKKAT ÇEKEN ALYANS PAYLAŞIMI


Tüm iddialara rağmen aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam eden İrem Derici ve Ataberk Özdene'nin söz yüzüklü paylaşım akıllara 'Evleniyorlar mı?' sorusunu getirdi. Derici, son zamanlarda kendilerini eleştirenlere de bu paylaşımıyla cevap verdi.


'TEKER TEKER GELMEYİN 3'ER 5'ER GELİN'


Derici, köpeğinin fotoğrafını 'Çünkü insanların yüksek bir yüzdesi leş festivali oğlum. İki güzel fotoğrafını paylaşırız, olan senin marshmallow kalbine , zeytin gözüne olur. Teker teker gelmeyin 3'er 5'er gelin. Tek tek uğraşmak çok sıkıcı.' notuyla paylaştı.'İSTEDİĞİMİ 10 GÜNDE AŞIK EDERİM'İrem Derici aylar önce verdiği bir röportajda 'İstediğim kişiyi kendime 10 günde aşık ederim. Kafaya takmam yeterli. Hayatım proje. Hep savaşıp kazandım' demişti.Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER