İçişleri Bakanlığı, Dizilerdeki Araç Kullanma Sahneleri İçin Özel Komisyon Kurdu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dizilerindeki araç kullanma sahnelerinde kurallara uyulup uyulmadığını incelemek için Bakanlık tarafından özel bir komisyon kurulduğunu açıkladı.

İçişleri Bakanlığı, Dizilerdeki Araç Kullanma Sahneleri İçin Özel Komisyon Kurdu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Trafik Güvenliği ve Psikoteknik Değerlendirme Merkezleri Derneği'nce bir otelde düzenlenen 'Trafik Güvenliğinde Etkin Çözüm, Psiko-Teknik Çalıştayı'nda, trafik kazalarına ilişkin önemli bilgiler verdi.


DİZİLER MERCEK ALTINDATelevizyon dizilerinin takip edildiğini anlatan Süleyman Soylu, 'Bunun için özel bir komisyon kurduk, özel bir jüri seçtik. Televizyon dizilerinde kim trafik kurallarına hassasiyet gösteriyor, kim göstermiyor, sonucunda bunları sıralayacağız. En çok hassasiyet gösterenleri, kamuoyu, bakanlık olarak teşekkürlerimizle beraber bildirmeye çalışacağız.' diye konuştu.KURALLARA UYANLAR SIRALANACAKİçişleri Bakanı Soylu, 'Televizyon dizilerinde kim trafik kurallarına hassasiyet gösteriyor, kim göstermiyor, sonucunda bunları sıralayacağız. En çok hassasiyet gösterenleri, bakanlık olarak teşekkürlerimizle beraber bildirmeye çalışacağız.' dedi.

##11640727##Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 22:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER