Fransa'nın Başkenti Paris'teki Fırında Patlama: 2'si Ağır 20 Kişi Yaralandı

Fransa'nın başkenti Paris'te bir fırında gaz sızıntısı nedeniyle büyük bir patlama gerçekleşti. Patlama 2'si ağır olmak üzere 20 kişi yaralanırken bazı binalar ciddi oranda hasar gördü.

Fransa'nın Başkenti Paris'teki Fırında Patlama: 2'si Ağır 20 Kişi Yaralandı

Fransa'nın başkenti Paris'in merkezindeki bir apartmanın giriş katındaki fırında meydana gelen patlamada2'si ağır olmak üzere 20 kişi yaralandı. Dünyaca ünlü Paris Opera Binası ve ünlü alışveriş merkezleri Galeries Lafayette ve Printemps'in bulunduğu 9'uncu bölgedeki patlamanın ardından söz konusu fırında yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye sevk edildi.


PATLAMA FIRINDA MEYDANA GELDİ


Paris'in merkezindeki fırında meydana gelen patlamada apartmanın giriş katı tamamen harap oldu, patlama çevre binalardan da duyuldu.Yerel medya,fırında meydana gelen patlama sonrası, çevre dükkanlarda da hasar oluştuğunu, polisin, 'bölgeden uzak durun ve yolları acil durum ekipleri için açık bırakın çağrısı' yaptığını duyurdu.


'GAZ KAÇAĞINDAN KAYNAKLANDI'


Gaz sızıntısı nedeniyle meydana geldiği bildirilen, patlamanın yangına da neden olduğu ifade edildi.


20 KİŞİ YARALANDI


Olay yerine çok sayıda itfaiye sevk edildi. Alevlerin yakındaki sokaklara da sıçradığı patlamada 20 kişinin yaralandığı belirtiliyor.


PATLAMANIN NEDENİ İLE İLGİLİ RESMİ AÇIKLAMA YAPILMADISokakları adeta savaş alanına çeviren patlamanın gerekçesiyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.İşte olay yerinden ilk görüntüler;Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER