Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü Resmen Kuruldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile kurulan Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü, Ankara 2. Amatör Küme'de mücadele edecek. Cumhurbaşkanlığı Spor, mart ayının ortasında başlayacak 2. Amatör Küme'de sahaya çıkacak.

Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü Resmen Kuruldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile kurulan Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü Ankara 2.Amatör Küme'de mücadele edecek.


Cumhurbaşkanlığı Spor, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda yapılan kura çekimine katıldı.


TFF SİTESİNDE YER ALDIKulübe ilişkin, Türkiye Futbol Federasyonu'nun sitesinde 018262 numaralı kulüp kodu ve Cumhurbaşkanlığı Forsu'nun yer aldığı kulüp logosu bulunurken, kadro, stadyum ve forma bilgileri henüz bilinmiyor.2. AMATÖR KÜMEDE MÜCADELE EDECEKCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile kurulan Cumhurbaşkanlığı Spor, Ankara 2. Amatör Küme'de mücadele edecek. Cumhurbaşkanlığı Spor, mart ayının ortasında başlayacak 2. Amatör Küme'de sahaya çıkacak.MAÇLAR SİNCAN STADINDAİdmanlarını Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yapması beklenen futbol takımı, maçlarını ise Sincan Stadı'nda oynayacak.Cumhurbaşkanlığı Spor'un 2. Amatör Küme'deki grubu ve rakipleri şu şekilde:Ankara AdaletsporAnkara PerformanssporBalgatsporCumhurbaşkanlığıOnbir ÇeliksporT.A.İ. SporTED Ankara KolejlilerGrubun ilk hafta fikstürü ise şu şekilde:Onbir Çelikspor - BalgatsporCumhurbaşkanlığı Spor - Ankara PerformanssporTED Ankara Kolejliler - T.A.İ. SporKarşılaşmaların tarihleri ve saatleri ise henüz belli değil...Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 00:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER