Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Erdoğan'ın Katıldığı Fazıl Say Konseriyle İlgili Açıklama Yaptı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fazıl Say konserine gitmesiyle ilgili, 'Burada mesaj son derece net. Orada olsaydınız, o kutuplaşma dediğiniz derinliğin olmadığını görürdünüz.' dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Erdoğan'ın Katıldığı Fazıl Say Konseriyle İlgili Açıklama Yaptı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CNN Türk'te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına katıldı. Oktay, Erdoğan'ın Fazıl Say konserine gitmesiyle , 'Burada mesaj son derece net. Orada olsaydınız, o kutuplaşma dediğiniz derinliğin olmadığını görürdünüz.' dedi.


FAZIL SAY KONSERİYLE İLGİLİ CUMHURBAŞKANLIĞINDAN İLK YORUM


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ünlü piyanist Fazıl Say'ın konserine gitmesini değerlendiren Oktay, şöyle konuştu:'Burada mesaj son derece net. Olması gereken bir mesaj. Bütün dünyaya birleştirici gözle bakan Cumhurbaşkanının, böyle bir konserde bulunması kadar tabii bir olay yok. Zaten orada da ne kadar tabii olduğu anlaşıldı. Normalde sosyal fay hatlarından bahsedilir, kutuplaşmadan… Orada olsaydınız, o kutuplaşma dediğiniz derinliğin olmadığını, gönülden gönle de bir yol olduğunu görüyoruz. Biz orada bunu yaşadık.''BU TÜR ETKİNLİKLER ARTARAK DEVAM EDECEK'Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER