28 Gün Önce Vahşice Öldürülmüştü, Sosyal Medyadaki Fotoğraf Korkunç Cinayeti Aydınlattı

Kahramanmaraş'ta, ormanlık alanda tanınmaz hale gelen kadın cansız bedeni bulundu. Kayıpların sosyal medya hesaplarını inceleyen polis, cesedin üzerindeki pantolondan yola çıkarak genç kadının kimliğini teşhis etti.

28 Gün Önce Vahşice Öldürülmüştü, Sosyal Medyadaki Fotoğraf Korkunç Cinayeti Aydınlattı

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde, ormanlık alanda genç bir kadın cesedi bulundu. Polis tanınmaz haldeki cesedin üzerindeki pantolondan yola çıkarak cesedin Fatma Nur Karaoğlan'a (18) ait olduğunu, öldüren kişinin ise O.A. (17) olduğunu tespit etti.

KAFASINA SERT BİR CİSİM VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ

Türkoğlu ilçesinde ormanlık alandaki su kanalında dün öğleden sonra çevredekiler tarafından tanınmaz halde kadın cesedi bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polisin yaptığı incelemede cesedin genç bir kadına ait olduğu ve kafasına vurulan sert cisimle öldürüldüğü belirlendi.

POLİS, SOSYAL MEDYA HESAPLARINI İNCELEDİ

Polis, üzerinden kimlik çıkmayan cesedin kime ait olduğunu belirlemek için özel ekip kurdu. Cinayet Büro Amirliği'ne bağlı dedektiflerden oluşan ekip, son günlerdeki 'kayıp' başvurularını ve kayıpların sosyal medya hesaplarını incelemeye aldı.

PANTOLON CİNAYETİ AYDINLATTI

Ekip, 8 Ekim'de Türkoğlu ilçesinde, evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan lise öğrencisi Fatma Nur Karaoğlan'ın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta giydiği pantolonun, cesedin üzerindeki pantolonla aynı olduğunu belirledi. Ailesine yaptırılan teşhisin ardından cesedin Karaoğlan'a ait olduğu tespit edildi.

LİSE ÖĞRENCİSİ SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Özel ekip, Karaoğlan'ın katilini bulmak için genç kızla en son görüşen kişiler ve arkadaşlarının ifadesini aldı. Emniyette verdiği çelişkili ifadeler nedeniyle çapraz sorguya alınan lise öğrencisi O.A. suçunu itiraf etti.

BAŞINA KAYA PARÇASIYLA VURARAK ÖLDÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

O.A. ifadesinde, genç kızla zaman zaman görüştüğünü ve bir ay önce mesire alanının yanındaki ormanlık alanda buluştuklarını, aralarında tartışma çıktığını, bunun üzerine Fatma Nur Karaoğlan'ı başına kaya parçasıyla vurarak öldürdüğünü söyledi.

Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen O.A. tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 08:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER