17 Ayrı Suçtan Aranan Zanlı Beyoğlu'nda Yakalandı

İstanbul polisinin İstanbul Beyoğlu'nda şüphe üzerine durdurduğu araçta 17 ayrı suçtan aranan ve 39 yıl 20 gün kesinleşmiş hapis cezası olan Hüseyin N. isimli şahıs yakalandı.

17 Ayrı Suçtan Aranan Zanlı Beyoğlu'nda Yakalandı

Beyoğlu'nda polisin şüphe üzerine durdurduğu araçta 17 ayrı suçtan aranan ve 39 yıl 20 gün kesinleşmiş hapis cezası olan suç makinesi yakalandı.


POLİS GBT İNCELEMESİ YAPTIEdinilen bilgilere göre; Camiikebir Mahallesi Kasımpaşa Kızılay Meydanı'nda devriye görevi yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, durumundan şüphelendikleri bir otomobili durdurdu. Araçta inceleme yapan ekipleri, durumundan şüphelenen Hüseyin N. isimli şahsın UYAP sorgusu yaptı.SUÇ MAKİNESİ ÇIKTIYapılan sorguda Hüseyin N. isimli şahsın 17 suçtan arandığı ve bu suçların 12'sinden 39 yıl 20 gün kesinleşmiş hapis cezası olduğu tespit edildi. Suç makinesini yakalayan ekipler Hüseyin N'yi işlemler için Kasımpaşa Polis Merkezi Amirliğine teslim etti. Şahsın polis merkezindeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildiği öğrenildi.Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER