Rus Ortodoks Kilisesi Patriği, Akıllı Telefonları "Deccal" Olarak Tanımladı - Moskova Haberleri

Rus Ortodoks Kilisesi Patriği Kirill, akıllı telefonlarının popülaritesinin artmasının 'Deccal'in dönüşüne ortam hazırladığı' uyarısında bulundu.

Rus Ortodoks Kilisesi Patriği, Akıllı Telefonları

Rus Ortodoks Kilisesi Patriği Kirill, akıllı telefonlarının popülaritesinin artmasının 'Deccal'in dönüşüne ortam hazırladığı' uyarısında bulundu. Kirill, 'Şeytan, insanlara böyle bir oyuncak vererek çok akıllıca davranıyor' dedi.


İngiliz Daily Telegraph gazetesinin haberine göre, Patrik Kirill Pazartesi günü Ortodoks Noel Bayramı vesilesiyle Rusya Devlet Televizyonu'na bir mülakat verdi. Patrik Kirill mülakatta, akıllı telefonların hızla yaygınlaştığına dikkat çekti.'TEK BİR YERDEN YAPILAN KONTROL GÖSTERGE'Bu telefonlardan internet bağlanmanın insanlığın evrensel düzeyde kontrolüne zemin hazırladığını söyleyen Kirill, sözlerini şöyle sürdürdü:'Tek bir yerden böylesi bir kontrol, Deccal'in geleceğinin belirtisidir. Dünya çapında interneti yönetecek, insanlığı kontrol edecek kişi Deccal'dir. Bu, böylesi bir yapının tehlike oluşturduğu anlamına gelir. En azından yakın gelecekte, kıyameti getirmek istemiyorsak, tek bir merkez olmamalıdır.'Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 07:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER