İngiliz Polisi, Nişanlısını Rehin Alan Genci Kalbinden Vurdu! Olay Anı Kamerada

İngiltere'de bir genç, nişanlısını darp ederek evinde rehin aldı. Rehine krizinin yaşadığı eve giren polis ekipleri, zanlıyı kalp bölgesinden vurarak öldürdü. Olay anı polis kamerasına yansıdı.

İngiliz Polisi, Nişanlısını Rehin Alan Genci Kalbinden Vurdu! Olay Anı Kamerada

İngiltere'de polis ekipleri, nişanlısını darp ederek evinde rehin alan genci silahla vurarak öldürdü. Olay anı polis kamerasına yansıdı.


İNGİLTERE'DE REHİNE KRİZİ


İngiltere'nin Luton şehrinde 24 yaşındaki Josh Pitt, nişanlısını dövdükten sonra evinde rehin aldı. Pitt, evin kapasını nişanlısı Katherine Moore'nın üzerine kilitleyerek markete gittiği sırada nişanlısı polis aradı.Polis eve ulaşmadan bir kaç dakika önce genç adam evine geri geldi. Polis, Josh'ye kapıyı açması için ikazda bulundu. Pitt, kapıyı açmayınca polis eve çatıdan girdi.Genç adam, polisi görünce nişanlısının boğazına bıçak dayayıp 'Arabulucu istiyorum. Arabulucu ile görüştükten sonra kendimi öldüreceğim' diye bağırdı.ARBEDEDE POLİS KURŞUNUYLA ÖLDÜPolis'in zanlıyı etkisiz hale getirmek için göz yaşartıcı gaz kullanması da etkili olmadı. Pitt, elindeki bıçakla bir polise saldırmaya kalkınca diğer polis göğsüne ateş ederek genç adamı öldürdü.Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER